MENU
Bezdíčkova 593, 530 03 Pardubice, tel. 739 496 195, email: andelskazahrada@centrum.cz
Chovatelská stanice zlatých retrieverů Z Andělské zahrady
»   Úvodní stránka»   Novinky»   O plemenu»   Naše feny»   Nabídka štěňátek»   Odchovy»   Canisterapie»   Fotogalerie»   Chovní psi»   Odkazy»   Kontakt

NABÍDKA ŠTĚŇÁTEK


Momentálně nemáme žádná štěňátka.
Kdyby se vše povedlo, nejdříve bychom mohly mít štěňátka  v roce 2023.
 
 
Naše štěňátka odcházejí z domova v 8.týdnu, zdravá, dobře socializovaná, převedena na kvalitní štěněcí stravu (barf i granule).Jsou řádně očkována, odčervena, čipovaná a veterinárně zdravotně zkontrolována. 
Štěňátko je vybaveno k novému majiteli  startovacím  balíčkem ("napachovaná" deka, hračky, pamlsky, krmení na první dny, literatura k výchově GR).  Součástí prodeje je řádná  smlouva,  mezinárodní očkovací průkaz a průkaz původu. Stálý celoživotní  servis je pro majitele  samozřejmostí včetně případného hlídání.
 
Od narození poskytujeme štěňátkům mimořádnou péči. Maximální socializaci, stravu nejvyšší kvality, stálý dozor, důraz na hygienu, veterinární péči a především naši pozornost a lásku.  V období, kdy máme štěňátka, nezanedbáváme ani naše dospělé fenky. Samozřejmé je poskytovat mamince štěňátek   špičkový komfort, aby se mohla v klidu a nejlépe starat o potomky.


Velkou   pozornost věnujeme výběru budoucích majitelů štěňátek. Za osud štěňat neseme zodpovědnost, proto i výběr majitele  je pro nás velice důležitý a zásadní.  Předávání štěňátek novým majitelům jsou snad  ty nejtěžší chvíle každého chovatele.


Naštěstí  téměř všichni majitelé našich štěňat jsou s námi v kontaktu a informují nás o  životě zlatých  retrívrů Z Andělské zahrady. Za to jim patří velké poděkování. 

 

Na fotky našich, už dospělých,  štěňátek se můžete podívat do fotogalerií, které jsou stále aktuálně doplňovány.