Bezdíčkova 593, 530 03 Pardubice, tel. 739 496 195, e-mail: AndelskaZahrada@centrum.cz
Mezinárodně chráněná chovatelská stanice Z Andělské zahrady reg.číslo: 1004/05

Novinky


12.10.2019

Své první narozeniny slaví naši zlaťáčci vrh "CH".  Před rokem se Goldience narodila Chillinka, Annienka (Charlotte), Chillinka II( Chocolate), Megienka (Chloe), Blondienka (Christie), Uriášek (Chicco) a ChaseynekUsmívající se. Všem vám přejeme hodně zdraví, pohodu, plno psích radovánek a hodně procházek a výletů!!!


 

 

29.9.2019

Goldík s Carrynkou se po delší době podívaly na víkend k bábi na Moravu do Jemnice. 


 

 

29.9.2019

Naší Carrynce je dnes 11. let.Usmívající se 

 

A také všem jejím sourozencům: Cayušce, Candynce, Clairence,  Čipovi, Luisovi a Charliemu.

Buďte zdraví a ještě dlouho veselí a šťastní!!  Všechno nejlepší!


 

 

21.9.2019

Parádní a pohodový den jsme si užili s návštěvou  jesenické Happyenky a kopřivnické Hollyenky. Děkujeme!!!!!Smějící se


 

 

20.9.2019

Sedmé narozeniny slaví vrh F.Usmívající se Finuško, Fabiennko, Tobíku, Framíku, Felisko a Monty přejeme všechno nejlepší!!

 

Tobík  pozval naše psí holky  a Chillinku s Dorotkou na narozeninovou  párty. Bylo to prima, děkujeme! 


 

 

17.9.2019

Naší Enžince by dnes bylo 17. let...


 

 

15.9.2019

Strávili jsme krásné víkendové dny s Chaseynkem, Chillinkou a Carrynkou na chalupě v Jizerských horách. Parádní výlety, počasí přálo, vydařený víkend. Moc děkujeme!


 

 

9.9.2019

Naší Carrynce a Goldience  dělají týden společnost Dorotka s ChillinkouMrkající


 

 

 

30.8.2019

Na víkend se naše smečka rozšířila o Dorotku s Chillinkou a v neděli nás navštívil ChaseynekUsmívající se. Všichni jsou úplná zlatíčka.


 

 

23.8.2019

Chaseynek z Andělské zahrady v 10.měsících složil úspěšně zkoušku OVVR!!!Usmívající se

 

Posíláme obří gratulaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

 

 14.8.2019

S částí smečky - mlaďochama Chilii a Huckem jsme navštívili Chillinky sestru Blondienku. Na procházce si to užili, všichni tři se pohybovali rychlostí bleskuMrkající


 

 

12.8.2019

Na psích prázdninách máme Dorinku a Chillinku. Přidaly se k Huckovi a naší Carry a Goldie.Tzn., že tento týden je u nás pět  hodných a poslušných zlaťáčkůMrkající.


 

 

11.8.2019

Víkend proběhl ve znamení milých návštěv z Jeseníku a z Prahy. Děkujeme, bylo to moc fajn!

Happyenka se u nás setkala s bráškou Huckem a společný výlet jsme absolvovali se šesti Andělskými zlaťáčky. 


 

 

1.8.2019

Na čtrnáctidenní prázdniny přijel Huck (Carrynky tříletý potomek). Huck je poslušný a milý kliďas. 


 

 

31.7.2019

Goldienka má narozeninovou pártyMrkající. Gratulovat přijela Chillinka, Dorinka a Chaseynek. Děkujeme! Užili jsme si to!!!


 

 

21.7.2019

Naše Goldienka a celý vrh G má dnes 5. narozeninyUsmívající se.

Goldienko, Maggienko (Grace), Selminko (Gessie), Angienko (Ginny), Gleníku, Garpe a Gucci (Gusta), přejeme vám pevné  zdraví , hodně psích radovánek, procházek a mnoho psích i lidských  kamarádů!!!!!


19.7.2019

 Naše dvoučlenná smečka se na cca  týden rozroste na čtyyřčlennou. Bude u nás bydlet Dorinka s Chillinkou!!


 

 

13.7.2019

Přijela se na nás podívat Carrynky dcera Maggienka (Grace) a Hellence u nás skončily prázdniny.

 

10.7.2019

S Hellí jsme se jely podívat za její sestřičkou Happyenkou, ktrá tráví dovolenou na chalupě v Orl.horách. Doprovázela nás i Chillinka. Parádně jsme si den užily, moc děkujeme!!!


 

2.7.

Na  prázdniny přijela Hellienka, Carrynky tříletá dcera. S  holkama se hned skamarádila, je hodná a poslušná.


 

1.7.2019

S Carrynkou a Goldienkou jsme před tropickými vedry v Pardubicích  ujely  na  chalupu v Českém ráji, kde bylo opravdu  jako v ráji.


 

 

22.6.2019

Po roce jsme s Carrynkou a Goldienkou  vyrazili za osmiletým synem naší Carry Badym. Společný výšlap v Broumovských skalách se  hodně vydařil, zvláště Carrynka si užila svého oblíbeného bahýnka. 


 

 

17.6.2019

Navštívil nás Chaseynek. Potkal se s maminkou, babičkou, tetou a sestrami Chilli a Blondie. Vylítali se a zaplavali na společné procházce. Vydařený den, děkujeme. 


 

 

12.6.2019

"Cháčkám" je už osm měsíců,jejich máma Goldienka rozveseluje staroušky v DS a babička Carrynka drží trošku dietu a udržuje  fyzičku. 


 

1.6.2019

S naší smečkou, Dorotkou a Chillinkou jsme navštívili Chaseynka v Babicích u Říčan. Na krásném společném výletě a posezení smečku doplnil Foxík (táta vrhu "CH"). Moc děkujeme za parádní den!!!!!!!!!!!!!!!


 

 

29.5.2019

Po roce jsme navštívily a pogratulovaly k osmým narozeninám Daisynce  (první vrh naší Carrynky). Daisynka je hodná, přítulná a veselá psí holka. Po narozeninové párty jsme stihly pěknou lesní procházku s potomkem Goldienky -  osmiměsíční Blondienkou, která bydlí ve stejné obci jako Daisy. 


 

 

26.5.2019

Dorotka s Chillinkou zastupovaly lovecké  plemeno GR na dětské poznávací myslivecké soutěži. Zlaťačky oblíbenost u dětí vyhrávaly.  I proto, že zlatého retrívra  s přehledem  poznaly oproti  pejskům málopočetných loveckých plemen. 


 

20.5.2019

Na týden se naše smečka rozrostla o další dvě zlaťačky - Dorotku a Chillinku. Holky si náramně rozumějí.


 

 

15.5.2019

Ať žije Dorotka, Daisynka, Nelinka a Báďa - první vrh  naší Carrynky.  K dnešním 8. narozeninám přejeme zdraví a krásný, zábavný, akční a spokojený psí život!!!


 

 

11.5.

Sedmiměsíčňáci Chaseynek a Chillinka se podívali, jak to chodí na výstavě v Hradci Králové. Stihli se vykoupat ve Stříbrňáku, pohrát se psí rodinou a jít na  na společnou procházku. 


 

 

5.5.

Po delší době k nám na hlídací víkend zavítal Huck, Carrynky tříletý potomek. Poslušnák, kliďas a mazel si s naší Carry i Goldie hoodně vyhrál.


 

28.4.2019

Jarního svodu,pořádaného OMS Pardubice, se dnes s úspěchem zúčastnili zlaťáčci vrhu CH, potomci naší Goldienky. 

První krůček k případnému uchovnění mají s krásnými posudky Chillinka, Blondienka a Chaseynek. Gratulujeme!!!!

S absolventy Jarního svodu a zbytkem zlaté smečky jsme stihli sobotní i nedělní výlet. Děkujeme za milou návštěvu!


 

11.4.2019

O velikonocích se v Jeseníkách prohánělo sedm zlaťaček Z Andělské zahrady.  Prožili jsme  krásné velikonoce v Jeseníkách s Carrynkou, Goldienkou, Dorotkou, Chillinkou a setkávali jsme se s Happyenkou, Hollyenkou a Hessienkou.  Skvělé výlety, počasí nádherné, prima parta.


 

 

12.4.2019

Goldienky štěňátka - náš vrh CH -  mají dnes půl roku!!!   Chillinko, Chocolatko, Blondienko, Megienko, Annienko, Chaseynku a Uriášku, přejeme zdraví a veselý štěněčí život!


 

 

9.4.2019

Goldienka pravidelně dělá radost starouškům v domovech důchodců. Dnes obzvlášť - setkání s pánem, který si pamatoval její babičku, taky canisterapeutku - Enžinku. 


 

 

6.4.2019

Navštívil nás Chaseynek s páníčky a spolu se psí rodinou (sestry Chilli a Blondie, babi Carry, tet Dori a máma Goldie) jsme šli na procházku do polí a k vodě. Děkujeme všem za návštěvu!


 

 

16.3.2019

 Dnes slaví své dvanácté narozeniny vrh "B". Beruško, Buttynko, Bessinko a Benjaminku přejeme všechno nejlepší, hlavně zdraví!!!


 

 

13.3.2019

Je tomu dva roky, co nám umřela EnžinkaPlačící


 

 

12.3.2019

Uběhlo  pět měsíců, co se Goldience narodila štěňátka. Chillinko, Blondienko, Annienko, Meggienko, Chocolátko, Chaseynku a Uriášku přejeme vše nej!


 

 

9.3.

Nějak se to semlelo a dva dny jsme měli doma šest zlaťáků. Tobi a Glen zůstávají u nás ještě na prázdninách. Dori s  Chilli se vrátily domů v doprovodu naší Goldienky.


 

 

7.3.2019

Z Vizovic přišla smutná zpráva. Honeyenka  potratila. Drž se Honey, ať jsi brzy v pořádku,  příště  se  štěňátek dočkáš!  Je nám to  lítoPlačící


 

 

3.3.2019

K nám na prázdniny za svými maminkami Goldienkou a Carrynkou přijeli Chillinka a Dorotka. Jsou všechny naprosté  vzorňačky.


 

 

25.2.2019

Vrh H slaví 3. narozeniny!!

Happyenko, Hellienko, Hessienko, Hollyenko, Honeyenko, Harry, Maxíku a Hucku,  přejeme všechno nejlepší, pevné  zdraví a šťastný psí životUsmívající se


 

 

23.2.2019

Na dnešní pěkné sluníčkové  procházce  u Pardubic se sešly čtyři štěňátka CH, naše Carry s Golďou a Dorotka. Chillinka, Blondienka, Annienka a Chaseynek si společně důkladně pohráli. Dorinka, Goldienka a Carrynka se více věnovali jarní orbě a vyhledáváním myšek. 


 22.2.2019

Umřel bábi Broček. Našich  psích holek kamarád a  velký ctitel - patnáctiletý jezevčík. Je nam to líto..Plačící


 

 

12.2.2019

Našim štěňátkům vrhu CH jsou dnes čtyři měsíce! Ať jste všichni zdravá a veselá!


 

 

10.2.2019

Skvělá zpráva přišla z Vizovic!  Naší Carrynky tříletá dcera  Honeyenka je březí!!!!! 

Štěňátka by se měla Honeyence narodit kolem 20.března 2019.

Budou registrována na naši CHS - vrh I.   Moc gratulujeme, máme radost!!


  

9.2.2019

Přijel se na nás podívat Chaseynek. Společně se sestřičkami Chillinkou a Blondiekou, maminkou Goldienkou, babičkou Carrynkou a tetičkou Dorotkou se proběhli po nemošické louce a okolí. Pěkná procházka, děkujeme!


 

5.2.2019

Díky obrovské sněhové nadílce jsme  si víkendový pobyt  na chalupě v Orlických horách s Carrynkou,Goldienkou, Dorotkou a Chillinkou prodloužily a bylo to parádní!!!


 

 

26.1.2019

Navštívil nás Chaseynek, společný zachumelený výlet  s Chillinkou, Blondienkou, Dorotkou, Goldienkou a Carrynkou  se vyvedl!! 


 

 

24.1.2019

S Goldienkou  po  její mateřské pauze jsme  obnovily canisterapeutickou činnost. Setkání seniorů a Goldíka po půl roce byla dojemná. Goldienka pracuje jako canisterapeutický pes opět  bezchybně a na 100%.


 

 

20.1.2019

O víkendu výlet  s Blondienkou, Chillinkou, Dorinkou, Goldienkou a Carrynkou. V krásném mrazivém počasí se především tříměsíční holky řádně vylítaly. 


 

 

12.1.2019

S Goldienkou a Carrynkou jsme zajeli  na návštěvu  k Chaseynkovi . Na sněhové  procházce se k nám přidal i táta vrhu CH Foxík . Bylo to fajn, děkujeme!


 

 

12.1.2019

Štěňátkům našeho vrhu CH jsou tři měsíce. Chillinko, Čokoládko, Annienko, Blondienko, Meggienko, Chaseynku a Uriášku, přejeme všechno nej nej!!


 

 

30.12.2018

Tradiční vánoční setkání "Háček"  se  vyvedlo!


 

 

27.12.2018

Přijel se na nás podívat Chaseynek s páníčky. Náramně si zařádili  hlavně se sestřičkou Chillinkou a maminkou Goldienkou. "Cháčka" nám rostou do krásy!


 

 

24.12.2018

Přejeme krásné a klidné vánoce všem zlaťáčkům Z Andělské zahrady a jejich páníčkům!!!!


 

 

12.12.2018

 Štěňátkům našeho vrhu CH jsou dnes dva měsíce. Všem přejeme všechno nej nej nej!!!


 

 

9.12. 2018

Dnes jsme sbalili raneček poslednímu štěňátku - Charlottce - Annience.  Měj se krásně!!!

 

A tím skončila naše  další štěňátkovská kapitola...

 


 

 

8.12.2018

Dnešním dnem začal nový život pro Chicca - Uriáška. S majiteli odcestoval do nového domova. Hodně štěstí!!!!!


 

 

7.12.2018

Dneska odjely s novými páníčky  červené dračice - Gloe (Meggie) a Christie (Blondie). Ať se máte dobře!!!


 

6.12.2018

Užívám si nepřetržitě poslední dny se štěňátky. 

Dnes začne u majitelů  nový život Chaseynek.  Buď zdravý a spokojený pejsek!!!!


 

 1.12.2018

Bohužel štěňátkovské období rychle uteklo a nastal čas, kdy naše štěňátka začínají chodit do nových domovů. 

Dnes rodné hnízdo opustí Chillinka a Chocolatka. Do života přejeme hodně štěstí a zdraví!!!!


 

24.11.2018

 

Na štěňátka se přijela podívat paní veterinářka,chovatelka táty štěňat Foxe. Naše šestitýdenní štěňátka zkontrolovala,  očipovala, oočkovala, vybavila Europasem a  vyfotila ve výstavních postojích. Děkujeme!

Všechna se prý  Goldience a Foxíkovi  povedla, jsou zdravá a rostou do krásy. Usmívající se


 

 

19.11.2018

Dny  otevřených dveří na štěňátka u Andělů v rámci socializace  jsou  v plném proudu. Návštěvy jsou vítány!


 

18.11.2018

Naše pětitýdenní roztomilé zvídavé  chlupaté kuličky se začaly pohybovat rychlostí blesku, ještě rychleji venku.  Do her se zapojuje i jejich babička Carrynka. Mají výborný apetit, tekutiny doplňuje stále kojící Goldienka. 


 

 

12.11.2018

Štěňatka mají první malé narozeninyMrkající. Je jim měsíc.  Našim sedmi chlupatým kuličkám přejeme hodně štěstí do života!


 

5.11.2018

Zlaťáčkům z našeho  prvnímu vrhu A  od Enžinky je dnes 13 let. Aurchienku a Aurisku hodně zdraví přejeme!!!


 

2.11. 2018

Štěňátkům jsou tři týdny, naučila se běhat, začínají si hrát s hračkami a mezi sebou a projevují emoce - radost i  nevoli. Goldienka má stále hodně mlíčka, štěňátka pěkně přibírají. 


 

1.11.2018

Máme opět štěstí na budoucí majitelé  štěňátek, všichni jsou fajn. Věříme, že budou v dobrých rukou. 


 

27.10.2018

Tento víkend je rozhodující pro osud našich štěňátek. Na osobní schůzky přijíždějí vážní zájemci. Snad budeme mít šťastnou ruku při výběru nových majitelů.


 

 

26.10.2018

Štěňátkům je 14 dnů, začala vidět a zkouší první krůčky. Všechna pravidelně přibírají na váze, stále je jejich hlavní náplní  jíst a spát. 

Goldienka poctivě kojí a babičku Carrynku už nechá nakukovat do štěněcího pokojíčku. 


 

 

19.10.2018

Našim štěňátkům je týden. Prospívají, zdvojnásobila váhu, Goldienka vzorně krmí a pečuje.

Štěňátkům jsme přiřadili jmena na CH pro plemennou knihu do PP. Holky: Charlote, Chloe, Chilli, Chocolate, Christie a kluci: Chasey a Chicco.


 

 

12.10.2018

Dnes k ránu se naší Goldience narodilo 7 krásných zdravých štěňátekUsmívající se.  Pět feneček a dva pejsci. Goldienka svůj první porod zvládla bravurně a jsou všichni v pořádku!!  Máme obrovskou radost.


 

 

 

9.10.2018

Goldienka odpočívá a připravuje se na porod, vše nachystáno, čekáme na den D.


 

 

1.10.2018

Goldience se zvětšuje bříško a už jsme zaznamenaly pohyby štěňátek!! Goldíček stále více odpočívá, porodní bedna složena, začínají přípravy na porod.


 

 

29.9.2018

Naše Carrynka má 10. narozeniny!!!!! 

Kulatiny slaví i její sourozenci vrhu C, potomci naší Enžinky.

Carrynko, Cayuško, Candynko, Clairenko, Cipečku, Luisíku, Charlienku, přejeme všechno nejlepší, hlavně zdraví a krásný psí život!


 

 

24.9.2018

Máme na týdenní  hlídání Dorotku.  K velké radosti její maminky Carrynky. Má konečně parťačku na hraní. Goldienka je totiž  ve své březnosti důležitá, opatrná a zásadně teď s nikým nedivočí. 


 

20.9.2018

Šesté narozeniny dnes slaví Candynky vrh F!! 

Finuško, Fabiennko, Felisko, Tobíku (Fenix), Framíku a Fauníku přejeme vám všechno nejlepší!!!!


 

 

17.9.2018

Dnes by bylo naší Enžince 16 let..


 

 

8.9.2018

Honeyenka, naší Carrynky potomek vrhu "H"  získala na své první výstavě, a hned mezinárodní klubové, krásné ocenění VD. Moc gratulujeme!!!!


 

 

27.8.2018

Carrynka a Goldienka budou mít překvapení . Máme první vnoučátko!

 
26.8.2018

Prodloužený víkend jsme trávili  se zlatou smečkou (Carrynka,, Goldienka a Dorotka) v krásných Jeseníkách. 

Happyenka (Carry potomek vrhu H) s páníčky nám dělali milou společnost včetně průvodcovství. Děkujeme.


 

 

 

17.8.2018

Honeyenka z vrh u H od naší Carrynky dnes úspěšně složila zkoušky OVVR!!  Velká gratulace!Usmívající se

 


 

11.8.2018

Naše GOLDIENKA a FOX (Power of Rain Brdské zlato) měli námluvy.  ÚspěšnéMrkající.

 

Goldienka si s gentlemanem  Foxíkem padli do oka, láska veliká. 

 

Když Goldienka zabřezne, můžeme se za dva měsíce těšit na štěňátka!!

 


 

 

7.8.2018

Přijela k nám na prázdniny HessienkaUsmívající se, našší Carrynky dvouletá dcerunka. Je moc milá, přítulná a poslušná.

 


 

31.7.2018

Goldienka konečně hárá!!!

Zalarmujeme ženicha a až bude správný den , hurá za nímUsmívající se


 

 

22.7.2018

Hessienka na sobotní výstavě získala vynikající ohodnocení V4 a tím splnila poslední podmínku k chovnosti! GRATULUJEME!!


 

21.7.2018

Naše GOLDIENKA má dnes 4. narozeninyLíbající 

 

Spolu s ní i celý vrh G naší Carrynky : Gessie (Selma), Ginna (Angie), Grace (Megie), Garp a Gusta (Gucci) i Glen.

 

Přejeme všechno nej nej, hlavně hodně psího zdraví a štěstí!!


19.7.2018

Zajely jsme se podívat se psí smečkou za Happyenkou na dovolenkovou hájenku u Hořepníka.Nádherné prostředí, ticho a klid. Happoušek si pohrál s Goldíkem a podnikli jsme lesní a koupací výlety. Děkujeme za super pobyt. 

Plánované nocování ve stanu i se zlaťačkami vyšlo. Obklopení nejčernější tmou za doprovodu nočních zvuků zvěře jsme ve zdraví  a relativním klidu  přečkaly nocMrkající.


 

 

15.7.2018

Víkend jsme strávily  se spokojenou psí smečkou na chalupě v Českém ráji, kde bylo jako v ráji.


12.7.2018

Vrh E od Buttynky, dcery naší Enžinky má dnes sedmé narozeniny! Všem gratulujeme!


 

10.7.2018

Hellienka odjela ke svým páníčkům, na prázdninách zůstává Dorotka.


 

 

8.7.2018

Aktuální stav naší smečky:  čtyři zlaťačky.  Naše Carrynka s Goldienkou  a Dorotka s Hellienkou, které jsou u nás na prázdninách. Máme veselo, holky si vzájemně hrají a řádí, na procházky po dvojicíchMrkající. Dorotka a Hellienka jsou vzorné, milé, vychované a poslušné návštěvniceMrkající.


 

 

2.7.2018

Carrynka a Hellienka, kterou hlídáme, byly s námi na dovolené v Hřensku. Krásné výlety, počasí akorát, pěkné ubytování, psí holky si to, myslím, užily. 


 

27.6.2018

Hlídáme Carrynky dvouletou dcerunku Hellienku. I když u nás dlouho nebyla, rychle si zvykla, žádné smutnění se nekoná a s Carrynkou jsou za dobře. 

A naše Goldienka k její velké radosti může být na prázdninách u Dorotky.

 


 

17.6.2018

Na víkend se naše holky rozdělily - Carry na pouť na Moravu za Bročkem a Dory a Goldienka s velkou radostí za Dorotkou. A všechny jsme si to užily.


 

 

12.6.2018

Po roce jsme navštívily Daisynku a dodatečně popřály k jejím sedmým narozeninám. Daisynce to sluší a je veselá fenečka. 

 

Goldienka pravidelně pomáhá rozveselovat seniory při canisterapii, její plánovaná štěňátka pořád nejsou na pořadu dne. 


 

2.6.2018

Na návštěvu přijel Bady s páníčky. Společný výlet v Železných horách  do údolí Chrudimky a oslava Badíkových sedmých narozenin  u nás se vydařilyUsmívající se.

 


  

21.5.2018

Naší Carrynce a Goldience bude čtrnáct dnů dělat společnost Dorotka. Zase máme doma tři psí holkyMrkající.


 

15.5.2018

Ať žije Dorotka, Daisynka, Nelinka a Bady!!!!! 

Dnes je tomu sedm let, co se narodili naší Carrynce.  Přejeme zdraví, štěstí a krásný psí život!!!!


 

 

 5.5.2018

Hessienka dnes získala na své premiérové výstavě ocenění VD. Vzhledem k tomu, že se jednalo o mezinárodní výstavu a Hessienčinu první výstavu, je to velký úspěch. Moc gratulujemeUsmívající se

 


 

 

22.4.2018

Krásný slunečný víkend jsme trávily v Orlických horách.  Na výlet  tam za námi přijeli Happyenka a Hollyenka s páníčky. Moc jsme si to všichni užili

 


 

18.4.2018

S Goldienkou pravidelně pokračujeme v canisterapii v domech sociální péče k velké radosti seniorů. 

Netrpělivě čekáme na její hárání, abychom mohli vyrazit za ženichem. Všechny psí holky kolem(Carry a Dorotka) odhárané a Golďa pořád nic a nic. Jakoby tušila, že jí čekají mateřské povinnostiMrkající


 

3.4.2018

 Velikonoce jsme se psí smečkou prožili v Českém ráji. Krásné výlety a procházky. 


 

19.3.2018

Přišla smutná zpráva. Dnes, tři dny po svých 11. narozeninách zemřel Barnýsek - Enžinky potomek z vrhu "B". Je nám to moc líto.


 

 

16.3.2018

Jedenácté narozeniny dnes slaví náš vrh "B".  

Bessinko, Beruško, Buttynko, Barnýsku, Benjaminku,  přejeme všechno nejlepší. Hlavně zdraví a spokojený psí životUsmívající se


 

 

13.3.2018

Před rokem nám umřela EnžinkaPlačící


 

 

9.3.2018

Dnešní canisterapie s Goldienkou byla dojemná. Goldienka byla potěšit klienta - milovníka psů -  ke kterému jsem chodila před lety  s její babičkou Enžinkou. Pán má dodnes fotku s Enži nad postelí.  I když mu už neslouží řeč, bylo patrné, že chápal vazbu mezi Enži a Goldie. 


 

4.3.2018

Prodloužený víkend u nás tráví poslušňák, kliďas a mazlík  Huck. 

 


 

25.2.2018

Dorotka k nám přijela na prázdniny!


 

25.2.2018

Happyence jsme mohli potřást pacičkou k narozeninám, setkali jsme se na krásné mrazivé  procházce v hradeckých lesích.

 


 

 

25.2. 2018

Dnes je narozeninový den našeho vrhu  "H". 

Happy, Hellie, Hessie, Holly, Honey, Hacku, Harry,  Maxi (Hugo)  přejeme k  2. narozeninám zdraví  a šťastný  psí život.Usmívající se


 

 

20.2.2018

Naše mladá canisterapeutka Goldienka pravidelně  těší babičky a dědečky. Její velká empatie a  submisivita k nemocným seniorům mile překvapuje znovu a znovu. Jako mávnutím kouzelného proutku se při vstupu do DS mění na nejklidnější a nejposlušnější zlatíčko.


 

 

12.2.2018

K třem hlídaným zlaťáčkům jsme ještě  poskytli dočasný azyl  dvěma domácím morčátkům s modrou krvíMrkající.   Naše Goldienka raděj sbalila batůžek a přesunula se za Dorotkou na druhý konec Pardubic.  Carrynka zůstává s návštěvníky doma a dohlíží na pořádek ve smečceMrkající.


 

 

 

10.2.2018

Smečka se nám rozrostla o další dva zlaťáčky.  Týdenní prázdniny budou u nás trávit Tobi a Glen. S našimi holkami jsou staří známí  a s Cayuškou se seznámili a  skamarádili v klidu a rychle.  Jen procházky musíme rozdělit  na etapy, pět psů naráz už vodit nejdeMrkající.

 


 

7.2.2018

Začíná období hlídání našich odchovanců. Prní prázdninový turnus zahájila Cayuška, sestra naší Carrynky.  Je moc hodná a rychle si u nás zvykla.


 

 

4.2.2018

Skvělá zpráva přišla z Brna. Huck má negativní výsledky RTG kyčlí a loktů. Gratulujeme!

 


 

 

25.1.2018

V týdnu Goldienka dělala velikou  radost seniorům ve dvou zařízeních při canisterapii. Goldienka si jako canisterapeutický pes vede skvěle!


 

21.1.2018

Parádní sněhový  víkend v Orlických horáchUsmívající se.  Od pátku do neděle  se naše psí holky s Dorotkou na výletech   proháněly po zasněžených loukách, pláních a lesích bez jediného  živáčka. Nádhera!!!


 

 

14.1.2018

Dnešní rodinný výlet se zlaťačkami do údolí Chrudimky - Strádovské peklo - se náramně vydařil.


 

 

5.1.2018

Smutná zpráva nám přišla.Dozvěděli jsme se, že začátkem prosince zemřela Beckeynka  z našeho vrhu B. Je nám to líto.


 

 1.1.2018

Už tradiční novoroční výlet se zlaťáčky Tobíkem, Gleníkem, Dorotkou a naší Goldie a Carry se  dnes uskutečnil v údolí řeky Doubravy u přehrady Pařížov.


 

30.12.2017

Na vánoční setkání přijeli zlatíčka vrhu H - Happy, Hessie a Harry se svými páníčky.   Společná procházka i posezení byly moc příjemné.


 

28.12.2017

Na vánoční návštěvu přijela sestra naší Carrynky Cayinka s paničkou a Tomáškem. Hezký den jsme si užili.


 

 

20.12.2017

V předvánočním týdnu s Goldienkou navštěvujeme seniory v DS, užíváme se smečkou pro Pardubice vzácný čerstvě napadlý sníh.  Do naší  psí party přibyl přes vánoce babiččin senior jezevčík Broček.

 


 

6.12.2017

Goldienka měla dnes  canisterapeutickou premiéru v DS v Přelouči, kam chodívala její babička Enžinka. Goldienka si vedla skvěle ke spokojenosti klientů. Máme z ní radostLíbající


 

 

26.11.2017

Máme milou návštěvu - Happy z Jeseníku s páníčky, Holly z Kopřivnice s páníčky a malým Marečkem . Společná procházka i s  jejich bráškou Harrym z Chrudimi. Carrynka  zkontrolovala své téměř  dvouleté odchovance, prý dobrý. Děkujeme, prima den Usmívající se

 


 

16.11.2017

Goldienka měla službu v DS Seč jako canisterapeut k velkému nadšení klientů.


 

 

5.11.2017

Dnes je tomu 12 let, co se u nás  narodily první štěňátka zlatých retrívrů. Enžinky vrh "A".  Archienku a Aurisku, přejeme hodně zdraví a radosti!


 

30.10.2017

Tento týden máme tříčlennou smečku - podzimní prázdniny u nás tráví DorotkaUsmívající se.


 

 

22.10.2017

Se zlatou smečkou jsme se vydaly na Den otevřených konzerv na Seči.  Ochutnávku psích dobrot jsme spojily s krásnou podzimní procházkou v okolí Sečské přehrady. 


 

 

19.10.2017

Dnes Goldienka rozdávala radost klientům  v DS Seč jako canisterapeutka.  Velmi zdatně si vedla při polohování, je zlatíčkoUsmívající se.


 

 

18.10.2017

 Naše Goldienka se stala oficiálně chovnou fenouUsmívající seUsmívající seUsmívající se


 

 

7.10.2017

III. sraz retrívrů Z Andělské zahrady se vydařil.  Zlaťáčci a jejich páníčci si vyzkoušeli soutěže a hry, opekly se buřty, popovídalo, pejsi si pohráli, počasí také přálo, pohodová, přátelská atmosféra. 

Největší radost je vidět spokoje

© 2005-2019 - www.AndelskaZahrada.cz
Úvodní stránka   |   Mapa stránek   |   Přidat k oblíbeným

Programování, webdesign a webhosting Petr Holec